ДахКолор - мийка та фарбування дахів

Бесплатные шаблоны тут: Шаблоны Joomla. Объективы для Sony Alpha - Объективы Minolta и Sony.
Характеристика
- dahkolor.com.ua
- створення назви бренду
- розробка логотипу
- простий дизайн
- верстка
- написання текстів
- створення каналу в YouTube
- багатомовність
- початкова розкрутка

ДахКолор – це мийка і фарбування дахів, мийка і фарбування заборів та огорожі, фундаменту, мийка і фарбування фасаду та інших будівельних конструкцій, що потребують відновлення їхнього естетичного вигляду та з метою запобігання руйнуванню. Роботи проводимо по всій території України. 

Ми працюємо в цій сфері далеко не перший рік, і за цей час було пофарбовано декілька десятків тисяч квадратних метрів покрівель. Результативність нашої роботи у великій мірі ми оцінюємо по відгуках наших замовників, адже справжнє задоволення – це коли твою роботу оцінюють не тільки матеріально. 

Всім відомо, що набагато дешевше привести покрівлю до нормального вигляду ніж її поміняти на нову, адже процес очищення і фарбування не вимагає придбання нового покрівельного матеріалу та витрат на його монтаж. Також своєчасно виконана робота по очищенню і фарбуванню не тільки змінить естетичний вигляд вашого будинку, а й сприятиме усуненню певних недоліків, що запобігатиме руйнуванню конструкцій будівлі. Це різноманітні види органічних наростів, мох, водорості, лишайники, грибки та сміття, що роками накопичувалися на поверхні покрівлі. Вони у свою чергу є причиною утворення тріщин, плюс дощі та морози роблять свою справу – руйнують будинок. 

Якщо Ви відчуваєте, що прийшов час викликати майстрів – не вагайтесь. Ваші витрати себе виправдають. А ми в свою чергу зробимо всі необхідні технологічні роботи; при необхідності відремонтуємо, почистимо, зробимо ґрунтування і пофарбуємо. В своїй роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали, тому, крім дотримання правильного технологічного виконання робіт, це ще одна вагома причина звернутися саме до нас. 

Звернувшись до нас можете бути впевненими, що Ви потрапили за адресою! Майстри ДахКолор знають свою роботу і ми гарантуємо, що Ви будете задоволені їхнім виконанням! 

Також ми даємо 5-7 річну гарантію на виконані нами роботи.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається